סימנים מקדימים לבעיות תקשורת

סימנים מקדימים לבעיות תקשורת

סימנים מקדימים לבעיות תקשורת זה מסוג אותם הדברים שמעסיקים הורים רבים, כי מי מאיתנו, ההורים, לא חרד לילד שלו? כולנו רוצים ילדים עם ביטחון עצמי, יפים ומוצלחים, אך האמת היא, שלא כל הדברים נמצאים תחת השליטה שלנו ובהחלט עלול להיות שגם הילדים שלכם, כמו ילדים של אחרים, סובלים מבעיות תקשורת ברמות שונות.

הדבר הראשון, והחשוב ביותר, שצריך לדעת על בעיות תקשורת, זה שהיום המודעות לנושא הרבה יותר גדולה. משמעות הדברים היא שהיום יש גם הרבה יותר דרכים שבהן ניתן לסייע לילדים הסובלים מבעיות תקשורת שונות, כך שאתם לא לבד. בין הסימנים העיקריים ניתן לראות:

– חוסר יכולת לזהות הבעות פנים
– הימנעות מקשר עין
– חוסר ריכוז לאורך זמן
– בעיות קשב בלימודים
– פיזור דעת, שכחה, מעבר בין פעולות שונות בו זמנית
האמת היא, שיש עוד הרבה סימנים נוספים שעלולים להעיד על בעיות תקשורת ברמות כאלה ואחרות והדבר החשוב ביותר לעשות כשמתעורר חשד זה לפנות לאשת מקצוע.


איך מתמודדים עם בעיות תקשורות שונות?
בימינו התחום של טיפול בבעיות תקשורת זה תחום ידוע עם הרבה אנשי מקצוע שמציעים בו שירות, אך עם זאת, לא כל קלינאית תקשורת תוכל לעזור לילדים שלכם. אם אתם רוצים את הטוב ביותר עבור ילדיכם כדאי שתיפנו אל רחל חזן, כי רחל היא קלינאית תקשורת וותיקה, מנוסה וכזו שחושבת מחוץ לקופסא.


יש לה שיטות עבודות שונות ולפני הכול היא רואה את המטופל שלה כאדם פרטי שזקוק לעזרה ולא כאדם שצריך להתאים לתיאוריות שונות. לכן איתה הילדים שלכם בידיים טובות ואתם בהחלט יכולים לצפות לשיפור במצב ובבעיות התקשורת שמהן אולי הם סובלים.