מדוע חשוב לזהות הבעות פנים?

בבואנו לבדוק מדוע חשוב לזהות הבעות פנים אנחנו מגלים שבפועל הבעות פנים הן הבסיס לתקשורת בינאישית. אנשים שלא סובלים מבעיות רגשיות, מקשיי למידה, מבעיות כמו ADHD וכדומה מתקשים להבין את הקושי שחווה אדם שכן סובל מבעיות כאלה. הקשיים הללו באים לידי ביטוי לא רק בבית הספר ולא רק בבחינות, אלא גם בדרך שבה הילדים המתקשים מבינים את הסביבה, יוצרים איתה קשר ומפתחים קשרים עמוקים.

ילדים עם לקויות שונות עלולים:

– לפספס את המשקל הגדול שיש להבעות הפנים
– לפרש לא נכון את הבעות הפנים של מי שעומד מולם
– להתעלם לחלוטין מהבעות הפנים בגלל חוסר תשומת לב
עם זאת, החדשות הטובות הן שיש מה לעשות בנידון וכי גם את הנושא של הבעות פנים והמשמעויות השונות שלהן בהחלט אפשר ללמוד ולשפר.


מה הקשר בין הבעות פנים ותקשורת לקויה
לא אחת קורה שאנשים בטוחים שגמגום יוכל לעבור עם תרגולים נכונים וכי בעיות של צרידות יכולות להיעלם בעזרת תרגילי נשיפה. כך קורה גם להרבה הורים שהילדים שלהם לא מצליחים לתרגם את הבעות הפנים למידע ולהבנה כלשהי, אך בפועל כדאי לדעת שלא תמיד התרגול הרגיל הוא זה שיוכל לסייע. הרבה פעמים צריך להתייחס לקשיים ולבעיות השונות כמכלול שלם אשר לוקח בחשבון לא רק את הצד הפיזי אלא גם את הצד הרגשי.


לכן, אם גם אתם רוצים לתת לילדים שלכם את הטוב ביותר דעו שהגעתם למקום הנכון כי רחל חזן היא קלינאית תקשורת שתוכל לסייע לכם, ולילדים שלכם, לא מעט. צרו עימה קשר עוד היום ותראו כיצד, בעזרת הניסיון הרב שרחל צברה בתחום, היא תוכל לעזור לכם לשפר את איכות חייכם בצורה משמעותית ביותר.

צרו איתי קשר