טיפול בשפה

טיפול בשפה דרוש לכל מי:
– שמגמגם
– שמאבד את הקול לעיתים קרובות או מצטרד
– לא מצליח להגות מילים, אותיות או הברות שונות

לכן, אם אחד מהילדים שלכם סובל מקשיים כאלה ואחרים בשפה, הדבר הטוב ביותר שתוכלו לעשות למענו בתור הורים זה קודם כל להגיש לו עזרה. אומנם זה נכון שהרבה פעמים הילדים מתבגרים מעט ומצליחים להתגבר לבד על הקשיים, אך יש מקרים שבהם זה לא המצב. במקרים כאלה עדיף לפנות אל אשת מקצוע שמכירה את התחום, שיכולה לאבחן בדיוק את הקושי וגם להציע פתרון שיהיה כמה שיותר יעיל.


מחפשים את קלינאית התקשורת הטובה ביותר שתוכל לסייע לילדים שלכם? אם כך, הגעתם למקום הנכון. רחל חזן היא אשת מקצוע שחיה ונושמת את תחום קלינאות התקשורת מזה שנים ואתם תראו שאיתה הטיפול בשפה אצל הילדים יהיה יעיל ויוביל לשיפור ניכר.

בחירת הטיפול בשפה
אחד מהדברים שמבדילים קלינאית תקשורת טובה וקלינאית תקשורת שאינה מספיק מקצועית, זו היכולת להתאים למי שעומד מולה את הטיפול. יש הרבה תיאוריות ושיטות בתחום של טיפולי בשפה, אך לא לכל מטופל יכולה להתאים אותה שיטה. לכן חלק מהאומנות, הניסיון והידע זו בדיוק המשימה של התאמת הטיפול לילד, ולא להפך.


יש אנשים שאצלם הקשיים נסתרים יותר ואילו אצל אחרים רואים את הקושי מייד, כך שבהחלט יש משמעות לבחירת הטיפול היעיל ביותר. עם רחל חזן הילדים שלכם בידיים טובות ואין לכם מה לדאוג, אז למה שלא תתקשרו עוד היום לקביעת פגישה ראשונה?